Kelta Liget - Terület tisztítás
2025.03.22.

Kelta Liget - Terület tisztítás
A Kelta-Wicca Hagyományőrzők Egyháza rendelkezik Kerepesen egy elvonuló, rituálék megtartására alkalmas telekkel. 2025.03.22-én 10 órától szervezünk egy területtiszítást.
Az esemény terv szerint 10.00-15.00 óráig tart.
Az épületek felújítása még mostanában kezdődik.
A területtisztítás kettő részből áll:
- szemét szedés zsákokba, (ezért érdemes kesztyűt hozni),
- energetikai tisztítás egy kelta-wicca rituálé keretében.
Látunk szeretettel, ha kicsit szeretnél tiszta levegőn, energiában dús erdőben, réten lenni, tarts velünk.
Készülünk teával és zsíros kenyérrel.
A helyszínre a következő módon tudsz eljutni:
Tömegközlekedéssel:
Budapest - Örs vezér tere, a Gödöllő felé induló HÉV-re kell felszállni, és a Kerepes megállóban leszállni. A képen jelzett útvonalon a Hév alatti alagúton kell átjönni, és jobb oldalra futó ösvényen kell tovább jönni (piros vonal a képen), ami a Szilas patakhoz vezet. A patakon egy kis híd vezet át, ami a Kelta Ligetbe vezet.
Autóval:
A Szabadság úton kell jönni, a Rét utcát kell megcélozni, a HÉV alatti alagúton át kell jönni, és utána (a "Szemét lerakása hatóságilag tilos" tábla előtt) balra kell fordulni az Y elágazásnál. Az út mellett jobbra már le is lehet parkolni.